1 / 8
POLAR JAKNI
1.200 МКД
10.12.2022 13:42

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Блузи

Големина:

XXL

Боја:

Црна

Polar fleece jakni golemini S, M, L, XL, XXL
Tel. 071 264 065

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Vox
Потврден огласувач
071 264 065
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам