1 / 6
Se prodava stan od 79m2 vo Skopje Sever
70.700 €
27.09.2022 11:01

Чаир / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

79 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Север

Адреса:

Скопје Север

ш.1274
Се продава стан од 79м2 во Скопје Север. Станот располага со стамбена површина од 40м2 и тераса од 39м2. Има една спална , подрум и се наоѓа на 2 кат.
Цена:70.700 евра
кон.тел.076/220-528

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

City Estate Agency
Skopje
Потврден огласувач
076220528
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava nov stan vo Aerodrom od 53m2 so 2 spalni

1570 €

Se izdava stan 83m2 vo Cevahir

1000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам