Се бара жена за 24 часовна нега
1 МКД
27.09.2022 12:04

Охрид / Охрид

Категорија:

Чистење, Домашна работа, Нега и подршка

Пол :

Женско

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Се бара женска особа за 24 часовна нега на машко лице во Охрид.
Контакт Лиле 070/391-587
Биле 071/624-146

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

irina
Vanco Pitoseski 5 Ohrid
Потврден огласувач
070232307
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам