Продавам расипан фрижидер
500 МКД
27.09.2022 12:57

Ѓорче Петров / Скопје

Продавам расипан фрижидер. Марка „зануси“, има дел за ладење и за замрзнување.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава од:

Deni
Потврден огласувач
072260719
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам