1 / 6
Se prodava kujka na strcin.
По Договор
38.000 €
29.11.2022 09:15

Битола / Битола

Број на соби:

3,5

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Дворна површина:

000000 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Стрчин

Se prodava kujka na strcin.Po povolna cena za povejke informacii javetese na telefonskiot broj.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Slavica
Потврден огласувач
076315306
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам