1 / 3
Elektromotor motor za cirkular
75 €
80 €
27.09.2022 14:10

Струга / Струга

Germanski Elekt. M. Ima nekoj problem ne vrtit kako sto trebit.
Monofazen 220v
4 ps(2.9kw)
13.5a
30uhf

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Elektro motor elektromotor sever 1,5kw

140 €

Elektromotor motor za vrata za garaza i drugo

4000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам