1 / 12
Mercedes-benz
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.10.2022 19:40

Битола / Битола

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 200

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

15000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Mercedes Facelift E200 CDI Bluetec Reg,cela godina zelen karton! -  17’bandasi
-Xenon Svetla,led stopovi
-Navigacija
-Sedista so elektricni podesuvanja
-Bluetooth
-7G Tronic avtomatski menuvac
-F1 menuvanje na brzini na volan
-Eco
-Tempomat
-2 zonski Klimatronik

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Gazal
Потврден огласувач
071397112 075226133
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам