1 / 5
Tocak ( velosiped, точак)
100 €
30.09.2022 14:02

Битола / Битола

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

Se prodava zacuvan tocak,
shimano oprema

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

vasko
Потврден огласувач
071664654
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам