1 / 12
AUDI A4 S line 2.0 TDI 88 KW 2012 Godina
13.500 €
23.11.2022 13:00

Штип / Штип

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Останато

Cena : 13.500€
AUDI A4 S line 2.0 TDI 88 KW 2012 Godina
MARKA: AUDI
MODEL: A4 S line 2.0 TDI
PROIZVEDENO: 2012 GODINA
ZAFATNINA: 1.968 SM3
POMINATO: 243.000 KM
SILA NA MOTOR: 88 KW
МENUVAC: RACEN
GORIVO: DIZEL
⬇️
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA ✅
MOZNOST ZA LIZING PREKU BANKA💰
UVEZENO OD GERMANIJA 🇩🇪
NAJGOLEM IZBOR VO MAKEDONIJA ❗️
300+ VOZILA NA LAGER ❗️
BEZ ZAMENI !!!
📲 IGOR 070-722-077

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам