1 / 3
CRUCIANELLI
1 €
02.06.2023 12:06

Неготино / Неготино

Harmonikata e vo odlicna sostojba malku upotrebuvana vo domasni uslovi , se e vo original italijansko proizvodstvo , mozna e zamena so doplata.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Хармоники

Се продава од:

Todor
Потврден огласувач
071606744
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам