1 / 11
Se prodava kukja vo Gevgelija
160.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.09.2022 16:43

Гевгелија / Гевгелија

Број на соби:

7

Квадратура:

180 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Централно

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

2005

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

vo Gevgelija

Se prodava kukja vo Gevgelija

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Olivera Todorovska
Потврден огласувач
071207803
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам