1 / 10
MAZDA 3.1.6 HDI
3.300 €
03.12.2022 17:20

Делчево / Делчево

Марка:

Mazda

Модел:

3

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

MAZDA 3.1.6 HDI 80 kw.109 ks.
Kolata e vo odlicna sostojba.
Registitana i servisirana.
Mob za kontakt.
DARKO.
079/261-735

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

V
Потврден огласувач
0700000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам