1 / 8
Se prodava Suzuki Gsr
3.400 €
27.09.2022 17:00

Охрид / Охрид

Марка:

Suzuki

Вид:

Спортски

Година:

2006

Модел:

Gsr

Километри:

30000

Se prodava

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078268636
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам