1 / 1
tablet Samsung Galaxy Tab 3 (GT-P5210
800 МКД
27.09.2022 17:07

Аеродром / Скопје

Марка:

Samsung

Големина на екранот:

10" инчи

samsung tablet mod.gt-5210 ,so defekkt.so neispravna baterija. nadvoresno socuvan od swiss.

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

borce
Потврден огласувач
070561390
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам