1 / 10
Kanterica za pravo I polukruzno kantiranje Polymac/Single
1 €
27.09.2022 17:15

Штип / Штип

Se prodava zacuvana kanterica za kantiranje na iverka so ABS traka marka *Polymac/single Made in Italy, kupena nova od Koimpex.Lepi pravoagolni I polukruzni formi.Za poveke inforacii javete se na 070 210 217 Dragan.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

Blagoj
Потврден огласувач
078310476
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам