1 / 5
Velosiped Sintesy Vertigo - Patnicki
65 €
14.12.2022 16:41

Битола / Битола

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

26 "

Italijanska ramka. Vo odlicna sostojba.
071/235-342

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Jovan
Потврден огласувач
11111111111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам