1 / 8
Vakum papuci za CNC rover
1 €
27.09.2022 17:32

Штип / Штип

Vakum papuci za CNC rover masina, novi, kupeni od Italija, made in Italy.
6 se polovina, 3 polni (celi ) papuci.
Informacii na tel: 070 210 217

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

Blagoj
Потврден огласувач
078310476
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам