1 / 4
СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО КРКЛИНО СО ГОЛЕМ ДВОР И ИМОТ 2700м²
По Договор
25.10.2022 16:21

Битола / Битола

Број на соби:

3,5

Квадратура:

2700 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

1450 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1345

Година на реновирање:

1348

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

S KRKLINO

Куќа - 100м²
Двор со бавчи - 2450м²
Штала - 150м²

Повеќе инфо -
Агенција за недвижности "Centar Mark"
070360520

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Centar Mark - Real Estate
Bitola
Потврден огласувач
070360520
Испрати Е-маил до огласувачот

TOP LUKSUZNA KUKJA SO LUKSUZEN ENTERIER DUKJANI, SPALNI SOBI

190000 €

СЕ ПРОДАВА НОВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА КУЌА СО ГОЛЕМ ДВОР

85000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам