1 / 11
AUDI A5 3.0 TDI 176 KW QUATTRO AUTOMATIC 2010 Godina
13.500 €
23.11.2022 13:00

Штип / Штип

Марка:

Audi

Модел:

A5

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

176 kw / 239 ks

Kласа на емисија:

Останато

Cena : 13.500€
AUDI A5 3.0 TDI 176 KW QUATTRO AUTOMATIC 2010 Godina
MARKA: AUDI
MODEL: A5 3.0 QUATTRO
PROIZVEDENO: 2010 GODINA
ZAFATNINA: 2.967 SM3
POMINATO: 239.000 KM
SILA NA MOTOR: 176 KW
МENUVAC: AVTOMATIK
GORIVO: DIZEL
⬇️
QUATTRO 4x4
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA ✅
MOZNOST ZA LIZING PREKU BANKA💰
UVEZENO OD FRANCIJA 🇫🇷
NAJGOLEM IZBOR VO MAKEDONIJA ❗️
300+ VOZILA NA LAGER ❗️
BEZ ZAMENI !!!
📲 IGOR 070-722-077

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам