1 / 3
Маџун (Madzun) - Гроздов мед - 100 % Природен
400 МКД
Цената е фиксна
11.03.2023 01:11

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

Маџунот е произведен од сортата на грозје Вранец според традиционален рецепт на прецизно контролирана температура во иноксни садови.
✅ 100 % Природен
✅ Без никакви вештачки додатоци
✅ Од сопствени лозови насади 🍇🍇🍇

Цена: 400 ден. Тегло

☎️ Тел. за нарачки: 075 754 517 - Тони


Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
075754517
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам