1 / 11
Dacia Sandero 1.5dci 2009
3.800 €
30.11.2022 13:12

Битола / Битола

Марка:

Dacija

Модел:

Sandero

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

63 kw / 86 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Voziloto e vo odlicna sostojba maximalno socuvano vnatresno i nadvoresno.
Uvezeno od Germanija plateni site davacki do registracija (kompletna dokumentacija spremna)
*** Renault motor 1.5 dci
***Smenat rebrasti na 191500km pred 7000km

-Board kompjuter
-Klima (ispravna)
-Elektricni stakla
-Centralna so dva kluca
-Radio CD/USB/Aux/Sd Card
-Novi zimski gumi ❄️❄️❄️
-Elektricni retrovizori
-Maglenki

Voziloto mozi da se vidi i proba vo bilo koe vreme

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Almir
Потврден огласувач
078262045
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам