1 / 7
Se prodava Apple macbook g4 laptop ispraven orginal polnac
2.000 МКД
13.12.2022 20:46

Карпош / Скопје

Производител:

Apple

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

2 GB

Модел на процесор:

Intel Core 2 Duo

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Se prodava Apple macbook g4 laptop mod .A1106 super socuvan ispraven orginal polnac baterija drzi samo treba hard disc ili ssd da mu se stavi cena 2000 denari so replika polnac 1500 den

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам