1 / 2
Стиропор, лепаци за стиропор, абриб, итонг
1 €
29.11.2022 07:13

Автокоманда / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Се продава градежен материјал останат од градба на куќа: стиропор 1цм, 2цж, 3цм, 8цм, 10цм. бел лепак за стиропор, абриб во вреќа, подлоги, итонг блокови 15цм. Количините се ограничени, материјалот се чува во гаража.

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

Nenad
Потврден огласувач
072259324
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам