1 / 10
СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 69М2
65.000 €
20.11.2022 11:03

Чаир / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

69 m²

Греење:

Нема

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Архиепископ Доситеј 3

Se prodava nov ne vselen stan vo Čair ul. Arhiepiskop Dositej 3, vo mirna lokacija blizu Skopje Sever, opkruženo so zelenilo, so parking mesto. Stanot e na 5 spart so moznost na spoenje na drug 3-soben stan (eden do drug na ist sprat), Stanovite poseduvaat imoten list. Povrsinata na stanotv e od 69m2 + 5,5m2 balkon, so podrumska prostorija.

Tel za kontakt 071337071

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Abazi
Потврден огласувач
071337071
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам