1 / 2
Blackview A60
2.500 МКД
3.500 МКД
07.12.2022 16:02

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Друга марка

Модел:

A60

Боја:

Blue

Интерна меморија:

8 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

SE prodava Telefon Blackview A60 vo odlicna sostojba.Cena 2700 den info 078/429-000

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
078429000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам