1 / 1
Kamin 7kw fabgygo classic novi!
8.950 МКД
27.09.2022 21:21

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Камин fabbygo Classic со стакло

Димензии: 33 x 33 x 87cm
Јачина: 5 – 7 kw
Димен отвор : Централен Ø11.8cm
Тежина: 38kg
Тип на Гориво: Дрво, Јаглен

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Камини

Се продава од:

Железарија алати машини се за вашиот дом и работилница
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Kamin BLIST ŽAR vo dve boi krem i crna NOVI!

19950 МКД

Kamin fabbygo lux so rerna i gusen preklop novi 11kw

20950 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам