1 / 1
Kamin fabbygo stil so gusen poklopec novi!
14.950 МКД
13.10.2022 10:01

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Камин Stil fabbygo со гусен поклопец

Моќност: 10 kW
Димен отвор:11.8 cm
Тежина: 73 kg
Димензии: 440х385х820mm

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Камини

Се продава од:

Железарија алати машини се за вашиот дом и работилница
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Kamin 7kw fabgygo classic novi!

8950 МКД

Kamin fabbygo nova so rerna 12kw novii!

22950 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам