1 / 10
Mercedes Sprinter 416 Cdi
1 €
27.09.2022 21:24

Струга / Струга

Mercedes Sprinter 416 Cdi XXL
2003
Klima napred Nazad
23 Sedista na Sobrakajna
Dobri Gumi
Mesto Za Kuferi Nazad
Euro Kuka
Servisirano
Registrirano
Moze Zamena

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава / Можна е замена од:

Rajdin
Потврден огласувач
078400635
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам