1 / 2
Kamin fabbygo elegant bordo 9kw novii
12.950 МКД
06.11.2022 13:17

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Камин fabbygo Elegnat Бордо

Моќност – 7 – 9kw;
Гориво – Дрво, Јаглен
Димен отвор – централен;
Димензии: 46x46x87cm

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Камини

Се продава од:

Железарија алати машини се за вашиот дом и работилница
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Kamin fabbygo stil so metalen poklopec novi kamini

12950 МКД

Kamin fabbygo largo 15kw staklo. Novii!!

24950 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам