1 / 1
Kamin fabbygo lux so rerna novi! 11kw
18.950 МКД
27.09.2022 21:26

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Камин fabbygo Lux со рерна

Димензии: 44 x 38.5 x 91cm
Димензии на рерна: 36 x 31 x 40cm
Јачина: 11kw
Димен отвор : Централен Ø11.8cm
Тежина: 65kg
Тип на Гориво: Дрво, Јаглен

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Камини

Се продава од:

Железарија алати машини се за вашиот дом и работилница
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Kamin fabbygo nova so rerna 12kw novii!

22950 МКД

Kamin fabbygo stil so gusen poklopec novi!

14950 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам