1 / 1
Kamin fabbygo lux so rerna i gusen preklop novi 11kw
20.950 МКД
27.09.2022 21:27

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Камин fabbygo Lux со рерна и гусен покл.

Моќност(дрво/јаглен): 11kw 11kw;
Димензии: 91х44х38,5cm
Димензии на рерна: 19х33.5х36.5cm
Димензии на огниште:37х36,5х31cm
Тежина: 77кг

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Камини

Се продава од:

Железарија алати машини се за вашиот дом и работилница
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Kamin fabbygo Elegant Lux – Беж

17950 МКД

Kamin 7kw fabgygo classic novi!

8950 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам