1 / 1
Kamin fabbygo nova so rerna 12kw novii!
22.950 МКД
27.09.2022 21:28

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Камин fabbygo Nova со рерна 100см

Моќност: 12 kw
Димензии: 51 х 47 х 101 cm
Димен отвор:Централен Ø11.8cm
Тип на Гориво: Дрво, Јаглен

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Камини

Се продава од:

Железарија алати машини се за вашиот дом и работилница
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Kamin BLIST ŽAR vo dve boi krem i crna NOVI!

19950 МКД

Kamin fabbygo nova so rerna 12kw novii!

22950 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам