1 / 1
Kamin fabbygo largo 15kw staklo. Novii!!
24.950 МКД
06.11.2022 13:17

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Камин на црвсто гориво fabbygo Largo

Димензии: 72 x 53 x 81cm
Јачина: 15kw
Димен отвор : Централен Ø11.8cm
Тежина: 85kg
Тип на Гориво: Дрво, Јаглен

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Камини

Се продава од:

Железарија алати машини се за вашиот дом и работилница
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Kamin fabbygo stil so gusen poklopec novi!

14950 МКД

Kamin fabbygo lux so rerna i gusen preklop novi 11kw

20950 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам