1 / 7
PRODAVAM POLAR 26 VELOSIPED
5.300 МКД
Цената не е фиксна
24.11.2022 12:03

Охрид / Охрид

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

PRODAVAM POLAR VELOSIPED SO SHIMANO OPREMA VOZEN 3 GOD

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070/307-025
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам