1 / 4
Plac do glaven pat Gv vrapciste
100 €
27.10.2022 22:04

Гостивар / Гостивар

Квадратура:

10000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Idealno mesto za gradba I I biznis do placot Ima struja I voda I uste eden plac od 400 m2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Bmw
Потврден огласувач
70589846
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам