1 / 4
Velosiped
50 €
Цената не е фиксна
20.11.2022 16:58

Кавадарци / Кавадарци

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Se prodava velosiped kupen vo Germanija.
Cena 60eur
Info
076804777
Krste

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

JANE MK
NEGOTINO
Потврден огласувач
043529597
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам