1 / 4
ATV ZHENUA ZH 250CC 2010 GOD MKD TABLICI
1.900 €
09.10.2022 10:36

Битола / Битола

Марка:

ATV

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2010

Модел:

250cc

Километри:

45000

ATV ZHENUA ZH 250CC 2010 GOD MKD TABLICI
ISPRAVEN PALI VOZI SERVISIRAN PALI NA ALANSER

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Oktaj
Потврден огласувач
075779888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам