1 / 4
Termostat i senzor za temperatura za Golf IV 1.4
500 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
28.09.2022 09:07

Гостивар / Гостивар

Испраќам по карго    

Se prodava ispraven termostat i senzor za temperatura za Golf 4 IV 1.4i.
Kukisteto ne e ispravno!

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам