1 / 5
Индустриска зона Неготино
40 €
18.10.2022 18:06

Неготино / Неготино

Квадратура:

5220 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава градежно земјиште со дозвола за градба, готов проект за објект и платени комуналии. Со изградба може да се започне веднаш.

За подетални информации на тел или email: eurolink.bg@gmail.com

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

Georgi
Потврден огласувач
076825892
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам