1 / 10
YT industries
950 €
16.05.2023 23:08

Штип / Штип

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

27 "

Големина на рам:

Останато

27.5 М величина
180мм босс вила
170мм ход на рамка
Срам код 4 клипни кочници
Рокшок Дропер
Зтр но тубес римови дт свис 250 хабови
1х10 со 42 заба касета
2015 god.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
078730030
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам