1 / 1
PRODAVAM VELOSIPED MAX SKY SPORT 4.0 SITY BIKE 18 SPEED 24''
5.250 МКД
6.500 МКД
25.11.2022 10:30

Автокоманда / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

24 "

Големина на рам:

Останато

PRODAVAM VELOSIPED MAX SKY SPORT 4.0 SITY BIKE SRINTER SILVER HROM HI -TEN STEEL FORK PERFORMANCE 18 - BRZINI SO KVALITETEN PRENOS ZAPCANICI MENUVACI I REVOSHIFT SHALTERI SO POKAZUVACI NA BRZINITE, V - BRAKE ALUMINSKI RACKI II KOCNICI, COMFORT SEDISTE, 24 - KA DUPLI ALUMINSKI BANDAZI PRO - SPORT RUBBER SO SOLIDNI GUMI ORGINALNITE, KAKO NOV NE VOZEN MNOGU, KOMPLETNO SOCUVAN, FUNKCIONALEN, JAK I KVALITETEN ODLICNA SOSTOJBA !

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Телефон
Потврден огласувач
070 233 909
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам