1 / 4
Se prodava Opel Korsa 1.3 CDTI vo odlicna sostojba
3.550 €
23.11.2022 20:29

Куманово / Куманово

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Opel Korsa 1.3 CDTI vo super sostojba so ful oprema. Novi 4 gumi.
▶️ Klima
▶️ Airbeg
▶️ Servo - ABS - ESP
▶️ Radio CD
▶️ Elektronsi Stakla
▶️ Elektronsi Retrovizori
▶️ Bord Kompiuter
▶️ Aluminiumski Bandasi
▶️ Centralo dalecinsko otvaranje i zatvaranje

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
070494355
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам