1 / 1
Agregat 2Kw maxpuls NOVI! 2000W MP-GG03
15.000 МКД
26.10.2022 09:01

Ресен

Состојба на предмет
Нов

ОПИС
Карактеристики на производот:

Моќност: 1.8kW
Максимална излезна моќ: 2.0kW
Резервоар: 15L
Фактор на моќ: 1.0
Мотор: 4-тактен
2 AC излези
1 DC излез

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Железарија алати машини се за вашиот дом и работилница
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Agregati TOTAL 7500W novii: ABREGATI BENZISKI

57500 МКД

RAIDER Agregat generator za struja 650W za pumpa parno NOVI!

5500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам