Plac so markici za gradba
По Договор
28.09.2022 12:33

Битола / Битола

Квадратура:

1000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Prodavam atraktiven plac na ul 16ta br 1 so 2 markici za gradba P+2 ,kaj zeleznickata pruga vo Naselba Karpos ,vednas do novata lokacija na Kargo Ekspres.
Poveke informaciii na tel 075269253

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

naum
Потврден огласувач
075269255
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам