1 / 4
Се продава куќа
12.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.11.2022 11:14

Битола / Битола

Број на соби:

2

Квадратура:

32 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

80 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1960

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Борис Стрезов 5в

Се продава куќа на ул.Борис Стрезов 5в, куќата е стара градба со чиста документација,се наоѓа на 5мин од училиштето Ѓорѓи Сугарев,позади старскиот дом.
Куќата е во чикмак,во мирна средина,има мал двор без гаража. За подетални информации 077/521-541

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

.....
Потврден огласувач
077521541
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам