1 / 3
AUDI A4 2017 2.0TDI S-tonic ultra 150ks
23.000 €
28.03.2023 12:16

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2017

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Nov uvoz
Plateni site davacki do registracija
Bez zabeleski I dopolnitelni vlozuvanja
Full oprema
Motor 2.0 tdi 150ks
Menuvach avtomatski 9G 9 brining
Led ,Bi Xenon farovi
Tempomat
Greaci sedista
Navigacija
Eden sopstvenik ,dva kluca

075 472 419 071 261 047

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

BRANKO
Потврден огласувач
075 472 419
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам