1 / 6
YAMAHA TRACER-900 2016g
1 €
06.10.2022 15:33

Велес / Велес

Марка:

Yamaha

Вид:

Туринг

Година:

2016

Модел:

TRACER 900

Километри:

25000

Iskluchivo se prodava,bez zamena.Vo odlicna sostojba bez nikakvo vlozuvanje vo nego informacii na tel: 070763673

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Cvetanka Velichkova
Потврден огласувач
071381842
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам