1 / 1
Плац-Лозје кај раскрсницата за Штип и Скопје—Сирката
10.000 €
Цената е фиксна
06.10.2022 15:32

Велес / Велес

Квадратура:

2640 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава старо лозје одма над раскрсницата за автопатот за Скопје и патот за Штип од 2640 м2 место викано Сирката. Цена 10 000 евра без простор за договор.Исто се продава и земјиште со старо лозје и дрвја од 17 219 м2 место викано Винце. Број на парцели и квадратури на сликата.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Cvetanka Velichkova
Потврден огласувач
071381842
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам