1 / 9
Angel
2.800 €
28.09.2022 15:33

Штип / Штип

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

350000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Vo potpolno ispraven.Moze i zamena za pomalo vozilo do 77kw

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Angel
Потврден огласувач
78368121
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам