1 / 11
Lancia Delta 1,6 D miltijet, Moze zamena!
6.000 €
01.02.2023 09:00

Куманово / Куманово

Марка:

Lancia

Модел:

Delta

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Samo na ovoj broj:
078305130

KOLATA E PROVERENA I MOZE DA SE PROVERI VO OVLASTEN SERVIS..
Lancia Delta 1,6 multijet dizel, avtomatik so sifteri f1 na volan, proizvedena 2009g. prva reg. 2011g full oprema, kozen salon, panorama, navigacija, servo city, led diodi, parking senzori , dobri gumi, registrirana sega do 10.2023g.
Moze zamena za kola, jeep so moja ili poeftino vozilo so vasha doplata

Samo na ovoj broj:
078305130

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
077000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам